Zachęcamy do udziału w Kampanii „Rowerem do pracy i szkoły – Kręć kilometry dla Gdańska"

Od poniedziałku kręcimy! Kręcimy kilometry, gdyż rusza kampania „Rowerem do pracy i szkoły – Kręć kilometry dla Gdańska”. Od 14 września, przez dwa miesiące, postarajmy się jak najczęściej podróżować do szkoły, pracy, na uczelnię (i nie tylko) na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce. Udział w grze może mieć charakter indywidulany, ale możemy też rywalizować ze sobą zespołowo.

Jak wziąć udział?

• Pobierz bezpłatną aplikację Activy (sklep Play/App Store).
  • Zarejestruj się - wypełnij krótki formularz.
  • Dołącz do konkursu „Kręć kilometry dla Gdańska 2020”.
  • Jeżeli chcesz kręcić dla szkoły/firmy/uczelni/dzielnicy/grupy - wybierz zakładkę „Grupowe”, znajdź swoją szkołę/firmę/uczelnię/dzielnicę/grupę i kliknij „Dołącz do Zespołu".

Dla najbardziej aktywnych czekają atrakcyjne nagrody! Najważniejsze jednak to dużo ruchu, pozytywny wpływ na środowisko i utrwalanie dobrych nawyków transportowych!

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w grze. Regulamin dostępny jest na www.grarowerowa.pl .

Do zobaczenia na trasie!