21 listopada w naszej szkole przy okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień obchodziliśmy Dzień Tumbo czyli słonika, który od 10 lat jest symbolem Funduszu Dzieci Osieroconych, działającego przy Fundacji Hospicyjnej. Tego dnia klasy 3a ,3b i 4a wzięła udział w projekcie pt. Dzień Tumbo realizowanego w ramach programu pt. Tumbo Pomaga.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, swoją postawą pokazaliście jakie macie WIELKIE SERDUSZKA .JESTEŚCIE WSPANIALI. W dniach 22-28 listopada odbędzie się w naszej szkole kwesta charytatywna. Dochód z kwesty pomoże poprawić sytuację materialną dzieci w żałobie. Serdecznie wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.