Nasza szkoła od 2019 realizowała projekt GET UP AND GOALS! CZAS EDUKACJI GLOBALNEJ. Koordynatorem projektu jest pani Agnieszka Malinowska, nauczycielka języka angielskiego. W szkole wdrażano działania na rzecz edukacji globalnej i realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju zapisanych w Agendzie 2030, za co szkoła otrzymała certyfikat „Szkoła Celująca w Zrównoważoną Przyszłość”. 22 stycznia podczas spotkania online odbyło się wręczenie certyfikatów. W spotkaniu wzięła udział koordynatorka projektu z Włoch Pani Francia Giordana. W spotkaniu uczestniczyli organizatorzy projektu w Polsce „Stowarzyszenie na styku”, przedstawiciele Centrum Edukacji Nauczycieli, przedstawiciele wydziału społecznego Miasta Gdańsk, wykładowcy Uniwersytetu Gdańskiego oraz koordynatorzy i dyrektorzy certyfikowanych szkół. W projekcie wzięło udział 17 szkół z czego 6 uzyskało certyfikat. Jest to duże wyróżnienie, ponieważ rywalizowaliśmy ze szkołami ponadpodstawowymi.