Etap szkolny konkursu języka angielskiego GRAMMAR GENIUS  dla uczniów klas 6-8, którzy wysłali swoją gotowość podejścia do konkursu ( do 29.04.2022 do godz.12.00) zostanie przeprowadzony w szkole dn.6.05.2022 godz. 9.50 w sali informatycznej. Poniżej podaję plan przeprowadzenia pierwszego etapu konkursu (szkolnego).
  1. Pierwszy etap odbędzie się  6 maja 2022 o 9.50 (nie później jednak jak do godz 12, gdyż  po tym terminie kod będzie nieaktywny ).
  2. Uczestnicy będą poproszeni o otwarcie joinmyquiz.com i wprowadzenie kodu, który będzie podany przez szkolnego koordynatora w dn.6.05.2022
  3. Czas na rozwiązanie testu (40 pytań) to maksymalnie 40 min. (uczniowie mają 1 minutę na każde pytanie)
  4. Gdyby niemożliwe było wyłonienie 2 uczniów z największą ilością punktów, decydujący będzie czas rozwiązania testu.
  5. Uczniowie logują się imieniem i nazwiskiem+nazwa szkoły np. Iza Nowak sp 57
  6. W związku z przeprowadzeniem testu na platformie quizziz nie ma potrzeby przesyłania informacji, którzy uczniowie zdobyli największą ilość punktów, organizator, czyli SP 47 będzie kontaktować się, aby potwierdzić nazwiska 2 uczestników, którzy dostali się do finału (informacja zostanie przesłana na adres mailowy koordynatora szkolnego 6 maja 2020 po godz. 12.00)
Więcej szczegółów o konkursie GRAMMAR GENIUS pod linkiem  https://sp47wop.pl/o-szkole/regulaminy-konkursow-miedzyszkolnych/