Dziś odbyło się kolejne, pełne empatii i wzruszeń spotkanie z naszymi przyjaciółmi z Gimnazjum nr 7 w Odessie poświęcone prawom dziecka, które obecnie w Ukrainie są łamane. Dziękujemy za wspieranie naszej współpracy międzynarodowej na rzecz dzieci i edukacji: Prezydent Miasta Gdańska Aleksandrze Dulkiewicz, Wiceprezydent ds. Rozwoju Społecznego i Równego Traktowania Monice Chabior, Wiceprzewodniczącej Rady Miasta Gdańska Teresie Wasilewskiej, Dyrektorowi Wydziału Rozwoju Społecznego Grzegorzowi Szczuce, Zastępcy Dyrektora ds. Edukacji Grzegorzowi Krygerowi oraz Pani Katarzynie Michalskiej Dyrektor Przedszkola nr 35 w Gdańsku i Pani Małgorzacie Rynkiewicz Dyrektor Przedszkola nr 32 w Gdańsku, a także wszystkim zaangażowanym w naszą wspólną działalność międzynarodową. Spotkanie zakończyło się nadzieją na lepsze jutro oraz na kolejną, bardzo wartościową, szczególnie obecnie, Międzynarodową Konferencję organizowaną od 2019 roku przez SP57 w Gdańsku pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdańska i Konsulatu Ukrainy w Gdańsku.