Rekrutacja uzupełniająca

1. Od 11 maja br. prowadzona jest rekrutacja uzupełniająca do oddziału przedszkolnego oraz do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej nr 57 im. gen. Władysława Andersa w Gdańsku.
2. Warunkiem przystąpienia do rekrutacji jest wypełnienie wniosku rekrutacyjnego (w załączeniu).
3. W przedsionku budynku szkoły ustawiony jest pojemnik, do którego można wrzucić wypełniony i podpisany wniosek rekrutacyjny w wersji papierowej. Z uwagi na sytuację epidemiczną dopuszczalne jest także złożenie wypełnionego i podpisanego wniosku drogą
mailową na adres: sekretariat@SP57.edu.gdansk.pl.
4. W przypadku pytań lub wątpliwości proszę kontaktować się mailowo na adres:sekretariat@SP57.edu.gdansk.pl lub telefonicznie:(58) 301-34-96 w dni powszednie w godzinach 7:30 do 15:30.