W dniach 23.01- 27.01.2017 r. grupa uczniów  naszej szkoły miło spędzała czas na zimowisku. Serdecznej gościny udzieliło nam Szkolne Schronisko Młodzieżowe, gdzie zapewnione mieliśmy miejsce do zabawy i odpoczynku. Tutaj każdy znalazł coś dla siebie, zarówno miłośnicy gier planszowych, tenisa stołowego, cymbergaja,  zabaw zespołowych czy indywidualnych.

Czas mijał nam szybko i pożytecznie, było wesoło i przyjaźnie, tak że nie mieliśmy ochoty wracać do domu. Każdego dnia odbywały się zaplanowane wyjścia: byliśmy w Bibiotece Wojewódzkiej w czytelni dla dzieci - słuchaliśmy czytanych opowieści i bawiliśmy się na torze przeszkód, w ECS na ciekawych zajęciach warsztatowych z cyklu Zima w stoczni zatytułowanych Wehikuł czasu - dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy z historii przedmiotów codziennego użytku, w Ratuszu Głównego Miasta na lekcji muzealnej pt. Potworny Ratusz, gdzie poznawaliśmy jego tajniki, w  kinie Krewetka na  filmie „Królowa Śniegu”, a w Hewellianum odbyliśmy zajęcia interaktywne „Z energią”.  Z pozytywnymi wrażeniami wróciliśmy w poniedziałek do szkoły.

Do zobaczenia za rok!

Mariola Ataman- Mańkowska, Katarzyna Mordas