Dumna jestem, że  wierni swoim wartościom radzimy sobie w tak trudnej sytuacji.  Cieszymy się z tego, że możemy zobaczyć się na ekranie komputera, że słyszymy swój głos, że podtrzymujemy nasze więzi. Z zaangażowaniem i szacunkiem wobec siebie, wobec swojej codziennej pracy rozwijamy pasje, zainteresowania, poszerzamy  wiedzę, kształcimy kompetencje. Nade wszystko cenne są dobre relacje, rodzinna atmosfera, za którą bardzo serdecznie dziękuję.

Dziękuję  uczniom, rodzicom, opiekunom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za każdy dzień wspaniałej pracy i wzajemnego zrozumienia. Dziękuję za wsparcie Pani Aleksandrze Dulkiewicz - Prezydent Miasta Gdańska, Panu Piotrowi Kowalczukowi - Zastępcy Prezydenta Miasta Gdańska ds. Edukacji i Usług Społecznych, Panu Grzegorzowi Szczuce Dyrektorowi WRS, Panu Grzegorzowi Krygerowi Zastępcy Dyrektora WRS  i wszystkim, którzy wspierają naszą działalność  każdego dnia, szczególnie  w tak trudnej,  innej przestrzeni.

Szczęśliwych Świąt Wielkanocnych  życzę Wszystkim, a do moich życzeń dołącza się nasz cały zespół Szkoły Podstawowej nr 57 im. gen. Wł. Andersa w Gdańsku oraz Rada Rodziców naszej szkoły.

Anna Listewnik

Dyrektor SP 57