10 listopada rozpoczęliśmy celebrowanie Narodowego Święta Niepodległości. W tym dniu poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w uroczystościach u stóp pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego. W holu naszej szkoły działała kawiarenka „Mamy Niepodległą”, w której Rada Rodziców i SU sprzedawali słodkie wypieki. Uczniowie klasy IVB i VIA przygotowali montaż słowno-muzyczny przeplatany patriotycznymi piosenkami, tańcem oraz recytacją wierszy. O godzinie 11:11 w ramach akcji „Szkoła do Hymnu” wspólnie odśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego”. Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych przyjaciół z Ukrainy, Gruzji i Azerbejdżanu, którzy zaszczycili nas swoją obecnością online, by razem z nami świętować104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.