Dnia 26 kwietnia br. dzieci z klasy III b odwiedziły Holistyczne Centrum Wsparcia eMOCja. Dla podopiecznych Fundacji Hospicyjnej Hospicjum Pomorze Dzieciom przygotowały niezwykły podarunek - samodzielnie napisany i wydany zbiór opowiadań ,,Niezwykłe historie''. Książka posiada piękną szatę graficzną, na którą składają się własnoręcznie wykonane ilustracje i zdjęcia. Edycją i redakcją książki zajęła się Pani Anna Hoffmann, mama Marty. Dzięki jej pracy powstał piękny dar serca od dzieci dla dzieci. Jeden egzemplarz ,,Niezwykłych opowieści'' został przekazany na ręce Pani Dyrektor z przeznaczeniem do biblioteki szkolnej, gdzie nasi uczniowie będą mogli poznać twórczość trzecioklasistów. Życzymy miłej lektury.