W ramach Festiwalu Małych Form Teatralnych „TEATRALNE KREACJE W SIECI 2021” zaprosiliśmy przedszkola i klasy I-III ze szkół podstawowych z terenu Gdańska do zaprezentowania swoich teatralnych dokonań.

Z powodu sytuacji epidemiologicznej festiwal odbył się w formie on-line. Nie przeszkodziło to uczestnikom wykazać się aktorskimi talentami, żywiołowością i zaangażowaniem. Podczas realizacji spektakli wykorzystano szeroką paletę środków artystycznych. Jury konkursowe doceniając pracę poszczególnych zespołów wyróżniło następujące przedstawienia:

I miejsce –„Rzepka” - Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdańsku.

II miejsce - „Leśni przyjaciele” - Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdańsku
oraz „Tu i Tam” - Przedszkole nr 32 w Gdańsku

III miejsce – „Muzyczny kalejdoskop” - Szkoła Podstawowa nr 57 w Gdańsku

Serdecznie dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali atrakcyjne nagrody (zestawy instrumentów perkusyjnych):

KADAR Sp. z o.o.

PHU Rutecka Sylwia

NOVIKON

TAVRIA Sp. z o.o.

NAGRODZONYM ZESPOŁOM SERDECZNIE GRATULUJEMY, A WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W FESTIWALU!