Drodzy Przyjacie, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Rodzice, Uczennice, Uczniowie, Wszyscy Współpracujący, otrzymałam Tytuł Honorowego Profesora Oświaty za znaczący i uznany dorobek zawodowy przyznany przez Ministra Edukacji i Nauki, który odebrałam 13.10.2023 r. podczas uroczystości Dnia Edukacji Narodowej w Zamku Ujazdowskim w Warszawie.
Pomorski Kurator Oświaty Małgorzata Bielang wręczyła mi gratulacje z okazji nadania mi Tytułu Honorowego Profesora Oświaty oraz przyznała nagrodę Pomorskiego Kuratora Oświaty za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.
Serdecznie Wam dziękuję za inspirujące i empatyczne współdziałanie, za pozytywną energię każdego dnia.
Anna Listewnik
Dyrektor Szkoły