Wolontariusze z naszej szkoły sadzili kwiaty w Hospicjum Gdańskim im. Matki Teresy z Kalkuty. W ten sposób chcieli sprawić radość osobom, które przychodziły do hospicjum. Bo warto sprawiać radość.