W piątek 30 września br. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego klas IV-VIII naszej szkoły w roku szkolnym 2022/2023. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory SU poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród uczniowskiej społeczności. Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Przewodniczym SU klas IV-VIII w SP57 został Łukasz Chmielecki z klasy VIIIB. Nowo wybranym władzom SU w SP57 gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.