Z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca, odbywała się XXIV sesja Dziecięcej Rady Miasta Gdańsk, w której wzięła udział Przewodnicząca Samorządu Szkolnego – Natalia Wasilewska, godnie reprezentując naszą szkołę w debacie.