Zajęcia z dziećmi przebywającymi w świetlicy na temat książek, były okazją do poznania etapów powstawania książek. Uczniowie zobaczyli także jakie błędy powstają podczas drukowania książek. Mieli również okazję obejrzeć najstarsze książki z naszej biblioteki, które zostały wydane m. in. w 1932, 1946 i 1947 roku. Na koniec każdy z kartki papieru wykonał książeczkę. To był ciekawie spędzony czas przed lekcjami.


