Duże, przestronne i jasne sale lekcyjne do zajęć edukacji wczesnoszkolnej znajdują się na II piętrze naszej szkoły. Sprzęt meblowy jest dopasowany indywidualnie do potrzeb młodszych uczniów. W każdej z sal, poza tradycyjną tablicą, na której dzieci swobodnie uczą się pisać pierwsze literki i cyferki, znajdują się dotykowa tablica interaktywna, rzutnik multimedialny oraz komputer. Przestrzeń na końcu sal daje możliwość prowadzenia lekcji poza ławkami. Posiadamy kreatywne zestawy klocków LEGO i bum-bum rurek, które pozwalają na budowanie niezwykłych ruchomych konstrukcji. Nasi najmłodsi uczniowie uczą się języka polskiego oraz podstaw dodawania i odejmowania na stacjach zadaniowych, czyli wielkoformatowych grach planszowych.