Nasza szkoła posiada bogatą bazę sportową, która pozwala na wszechstronny rozwój fizyczny naszych uczniów. Na sali gimnastycznej znajdują się sprzęty i instalacje niezbędne do rozgrywania gier zespołowych: koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki, piłki nożnej halowej, unihokeja. W skład wyposażenia sali gimnastycznej wchodzą również zestawy drabinek gimnastycznych. Podczas lekcji wychowania fizycznego Nasi uczniowie biorą udział w zajęciach tańców narodowych, obejmujących podstawowe zagadnienia polskiej kultury i muzyki ludowej, inscenizacji, reżyserii oraz kompozycji tańca. W pogodne dni nasi uczniowie spędzają aktywnie czas na świeżym powietrzu. Posiadamy plac zabaw, dwa wielofunkcyjne boiska sportowe (trawiaste i wykonane z tarnatu) oraz dwa profesjonalne stoły do ping-ponga, z których uczniowie mogą korzystać zarówno w czasie zajęć szkolnych, świetlicowych jak i podczas przerw międzylekcyjnych.